Baigiamasis 20–osios „Šėltinio“ laidos koncertas „Joninės“

Mieli mūsų vaikai,

mane labai sujaudino nejučiomis išsprūdusi Jūsų pasakyta frazė „vadovas dėl mūsų neverks“. Netiesa. Ar gali kelios repeticijos sugriauti tai, kas buvo puoselėjama dvylika metų, ar galima išrauti iš širdies meilę, kuri viešpatavo mūsų visų širdyse? Dvylika metų Jūs buvote kartu su mumis, Jūs kantriai repetavote, šokote, galbūt keikėte orą per Dainų šventes, bet ne lietuvišką tautinį šokį. Jūs aukštai pekėlę galvas stovėjote šalia mūsų trispalvės Turkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje. Jūs – mūsų tautos patriotai, be galo mylintys savo ir tik savo lietuvišką tautinį šokį, dainą ir savo rūbą. Jūs mylite vieni kitus. Žmogus – žmogų, ir tai svarbiausia.

Jeigu Jums sakys, kad Jūs negražūs. Tai netiesa. Jus tobulai sutvėrė Dievas. Jeigu Jums sakys, kad negabūs – netikėkite. Galbūt kas nors iš Jūsų išras vaistus nuo vėžio, pastatys patį aukščiausia dangoraižį Europoje arba pagimdys dešimt nuostabių vaikučių. O gal kas nors taps Lietuvos prezidentais. O mes, Jūsų mokytojai, ir liksime mokytojais su tikėjimu, kad padarėme viską, kad Jūs būtumėte laimingi.

Gyvenkite savo gyvenimą. Tik Jūs tai turite padaryti. Verkite, šaukite, juokitės, nekęskite, mylėkite – tai Jūsų gyvenimas. Tačiau nepamirškite – Jūs lietuviai.

Labai Jus mylime, labai linkime Jums didžiulės sėkmės ir laimės. Siunčiu Jums šlakelį kaitrios Graikijos saulės, skambios Sirtrakio muzikos, keliu taurę Graikiško raudono vyno už Jus, už Jūsų sėkmę šiame gyvenime. Būkite laimingi! Džiaukitės gyvenimu.

Ačiū už tai, kad niekada neišdavėte tai, kas svarbiausia – lietuviško tautinio šokio ir mūsų – Jūsų mokytojų.

Bučiuojame visus!

Beno Teišerskio nuotraukos

Daugiau renginio nuotraukų galite rasti „Radijo Klubo“ „Facebook“ puslapyje.

Pagarbiai,
Violeta ir Romualdas Laugaliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.